drukarki fiskalne, POS TV

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne to urządzenia służące do rejestrowania sprzedaży detalicznej. Funkcjonują tylko w połączeniu z komputerem, na którym zainstalowane jest specjalistyczne oprogramowanie do sprzedaży.

Oferta drukarek fiskalnych

Nowością wśród oferowanych przez nas drukarek fiskalnych jest Emar Printo 57 Te z kopią elektroniczną. W drukarkach tych kopię papierową zastąpiono kopią elektroniczną.
Kopie paragonów zapisywane są na karcie SD lub MMC. W związku z tym zmniejsza się o połowę zużycie papieru, łatwiejsze staje się przechowywanie papieru. W sposób bardzo szybki i prosty można uzyskać dostęp do kopii dowolnego paragonu. Drukarki fiskalne Emar Printo 57 Te nadal pozostają w ergonomicznej obudowie. Pulpit operatora z czytelnym wyświetlaczem, złącze USB oraz prosty sposób wymiany papieru czyni drukarki Emar Printo 57 Te przyjaznymi i prostymi w obsłudze.

Do drukarek można dokupić dodatkowy, większy wyświetlacz dla klienta. Przydatny jest on gdy drukarki zamontowane są w miejscu niewidocznym lub słabo widocznym dla klienta.

Drukarki fiskalne posiadają również możliwość zamontowania osłony chroniącej wnętrze urządzenia przed zalaniem.
Oprócz funkcjonalnej konstrukcji umożliwiającej m.in. odpowiednie, niewidoczne dla klienta ułożenie kabli drukarka posiada również możliwość zamontowania tablicy do reklam.
 Drukarka fiskalna Emar Printo 57 T biała


Drukarka fiskalna Emar Printo 57 T szara


Drukarka fiskalna Emar Printo 57 T czarna

Wyszukiwarka